До пакету увійшли 18 РСЗВ HIMARS, 150 позашляховиків, радари, системи протидії БПЛА

Українські щоденні перемоги. 28.09.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

Пентагон оголосив про виділення Україні нового траншу “військової допомоги” на $1,1 млрд, повідомляють ЗМІ. До пакету увійшли 18 РСЗВ HIMARS, 150 позашляховиків, радари, системи протидії БПЛА.

✅   ООН звинувачує війська рф у жорстокому поводженні з військовополоненими та мирними жителями в Україні, — доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

✅   Після перемоги на позачергових парламентських виборах в Італії, можливий новий прем’єр Італії Джорджа Мелоні звернулася зі словами підтримки до українського президента.

✅   За поточну добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки росіян в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Залізне, Одрадівка, Миколаївка Друга, Озерянівка, Первомайське, Побєда, Новомихайлівка, Павлівка та Безіменне, повідомляє Генштаб ЗСУ.

✅   У розмові з президентом України Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Великобританії Ліз Трас повторила, що Україна може розраховувати на підтримку Великої Британії доти, доки президент путін не зазнає поразки, повідомляє Reuters.

✅   ПриватБанк відбив спробу Коломойського відібрати головний офіс у Дніпрі, — Роман Сульжик, незалежний член наглядової ради ПриватБанку.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard