Українські щоденні перемоги. 28.01.2023 Новини Української Жіночої Варти

Україна чекає на 24 винищувачі від країн Заходу, розповів в інтерв’ю El Pais представник командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Пріоритетом є американські F-16. Але Київ може розглянути й інші авіаційні платформи, зокрема, французький Rafale або шведський Gripen.

 

У Київ прибули  інспектори для нагляду за допомогою, яку надає США. «Вони прибули із чітким графіком зустрічей і метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні», –  написала посол США Бріджит Брінк.

 

Протягом тижня активісти руху «Жовта Стрічка» демонстрували свій протест проти рашистів у всіх найбільших містах України, які все ще під контролем окупантів. Севастополь, Сімферополь, Бердянськ, Донецьк, Луганськ, Генічеськ, Мелітополь, Нова Каховка, – рух зростає.

 

Хорватія передасть 1 мільйон євро до програми ЮНІСЕФ із термінового забезпечення українських шкіл та лікарень. На ці кошти планується закупівля 50 електричних генераторів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду

 

Президент Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти 185 компаній та осіб, яких РФ використовує, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів.

Матеріали підготувала Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard