Українські щоденні перемоги 27.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Україна має запаси зерна, щоб задовольнити внутрішній і світовий попит до кінця 2022 — радник президента Олег Устенко.

✅ На південних рубежах оборони України військові виконали 100 вогневих завдань, знищили 35 загарбників і кілька бойових машин піхоти.

✅ Винищувач МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України у небі Херсонщини збив російський винищувач Су-35, який полював за літаками української штурмової авіації.

✅ Адміністрація президента Штатів Джо Байдена готується надати Україні нову партію зброї, зокрема сучасні ракетні системи далекої дії MLRS.

✅ Україна має запаси зерна, щоб задовольнити внутрішній і світовий попит до кінця 2022 — радник президента Олег Устенко.

✅ За оцінками Пентагону, попри величезну перевагу в чисельності, російські війська на Донбасі досягли лише незначного прогресу. Ці здобутки рф компенсуються досягненнями України на інших напрямках, особливо навколо Харкова.

✅ Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував Зеленському створити нову систему політичних, економічних та військових союзів як альтернативу ЄС. Модель Європейської Співдружності, яку пропонує британський прем’єр, очолила б Велика Британія, яка не так давно вийшла з ЄС. Також союз, за задумом, включав би Україну, Польщу, Естонію, Латвію та Литву, а також, можливо, Туреччину на пізніших етапах

✅ «Нафтогаз» переконує, що тарифи на газ та тепло для населення залишаться незмінними. Так держкомпанія відреагувала на інформацію, поширену низкою ЗМІ, що «в Україні ціна на опалення буде підвищена втричі». Її назвали маніпуляцією.

✅ Українські військові хірурги провели у мобільному госпіталі операцію, яка не має аналогів у світі — видалили нирку при вогнепальному пораненні з руйнацією органа. У Міноборони кажуть, що лікарі зробили дві такі операції, поранені вже ходять по палаті.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta