Українські щоденні перемоги 23.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Протягом перших трьох місяців своєї «спеціальної військової операції» росія, ймовірно, зазнала таких же втрат особового складу, як і під час своєї дев’ятирічної війни в Афганістані —  повідомляє розвідка Великої Британії.

✅ Російська армія стрімко наближається до втрати 30 тисяч військових.

✅ Протягом перших трьох місяців своєї «спеціальної військової операції» росія, ймовірно, зазнала таких же втрат особового складу, як і під час своєї дев’ятирічної війни в Афганістані —  повідомляє розвідка Великої Британії.

✅ У топ 100 найвпливовіших людей світу в 2022 році за версією видання Time увійшли президент Володимир Зеленський та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

✅ Володимир Зеленський у своїй промові на Світовому економічному форумі у Давосі закликав міжнародну спільноту не зволікати із застосуванням найболючіших для Росії санкцій до того часу, коли у Кремлі наважаться перейти нові червоні лінії.

✅ Російський дипломат при ООН, радник Борис Бондарєв, підтвердив правдивість своєї заяви про відставку, у якій він засуджує війну РФ проти України і критикує режим Путіна.

✅ Російського військового Вадима Шишимаріна, обвинуваченого у вбивстві цивільного мешканця Сумщини, засудили до довічного ув’язнення.

✅ Польща достроково розриває угоду на постачання російського газу, яка була підписана у 1993 році і яка діяла до кінця 2022 року.

✅ Президент Всесвітнього економічного форуму в Давосі Берге Бренде закликав до плану Маршалла щодо відновлення України. «Навіть без мирної угоди, що наразі малоймовірно, ми маємо розпочати роботу з відновлення, принаймні, в районах, що знаходяться під контролем України», — сказав Бренде.

✅ Печерський райсуд Києва надав дозвіл на арешт Віктора Януковича у кримінальному провадженні про вчинення ним держзради при підписанні «Харківських угод» на користь Росії.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta