Українські щоденні перемоги. 18.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Підрозділи Збройних сил України звільнили від російських окупантів населений пункт Дементіївка на Харківщині — Генштаб ЗСУ.

✅ Підрозділи Збройних сил України звільнили від російських окупантів населений пункт Дементіївка на Харківщині — Генштаб ЗСУ.

✅  Силами ЗСУ вже знешкоджено 28 300 російських окупантів.

✅  57 окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка повідомляє  про збиття ворожого літака.

✅  У захопленому Мелітополі український рух опору зумів підірвати під час руху російський бронепоїзд з військовими і технікою.

✅   Міністр торгівлі Великої Британії Енн-Марі Тревельян збирається представити план, згідно з яким “зелені” торговельні угоди зможуть допомогти покласти край залежності світу від російських нафти і газу та “депутінізувати” світову економіку.

✅   Потік на в’їзд в Україну через західний кордон вісім днів поспіль після 9 травня перевищує потік на виїзд, демонструючи рекордні показники від початку війни.

✅   Глава МЗС Британії Ліз Трасс заявила, що Лондон відкритий до ідеї міжнародного кримінального трибуналу, який судитиме владіміра путіна та інших російських лідерів за війну в Україні.

✅ Президент Європейської Ради Шарль Мішель запропонував активізувати процес розширення Євросоюзу, оскільки теперішній стан процесу викликає розчарування і в ЄС, і в потенційних майбутніх членів.

✅  Європейська комісія запропонувала надати Україні нову макрофінансову допомогу в сумі до 9 мільярдів євро — про це оголосила президентка ЄК Урсула фон дер Ляєн.

✅ Президент Сербії Александар Вучич прийняв вірчі грамоти у нового посла України Володимира Толкача і заявив, що його країна братиме участь у відбудові міст України після війни.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal via mail:    [email protected]

DONATE

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard