Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через Дію, Моденко Валерія

Українські щоденні перемоги. 17.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

⠀⠀   Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через застосунок «Дія» на майже 142 млн грн.

⠀   «Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через Дію. Це майже 142 мільйони гривень, які працюють на перемогу України. У лідерах – Херсон, Донецьк та Мелітополь. Нещодавно розпродали дві облігації – Луганськ та Крим. Додали два міста – Енергодар та Бердянськ», – сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

⠀⠀•  Гаазький суд засудив Гіркіна, Харченка та Дубинського до довічного ув’язнення

⠀   У Нідерландах суд у справі збиття літака рейсу MH17 присудив довічне ув’язнення ексофіцеру фсб, колишньому “міністру оборони днр” Ігорю Гіркіну (Стрєлкову), генералу, а на час збиття літака полковнику ГРУ генштабу збройних сил рф, главі “ГРУ днр” Сергію Дубинському та громадянину України Леоніду Харченку. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Гаазі

⠀⠀•  Болгарія продовжила програму розміщення українських біженців до 24 лютого

⠀   Уряд Болгарії продовжив дію програми розміщення українських біженців до 24 лютого 2023 року. Про це повідомляє The Sofia Globe. Загалом за програмою уряду з розміщення українських біженців, в Болгарії розміщено 10 175 осіб, які приїхали до країни після початку вторгнення рф в Україну.

⠀⠀•  У Відні відкрився новий центр для переселенців з України

Центр прибуття орієнтований на українців, які вперше прибувають до Відня і шукають тимчасове місце для ночівлі. У ньому зможуть переночувати до 1000 осіб. Перебування в пункті тимчасового розміщення має тривати не більше трьох днів, потім люди мають бути переведені до інших місць проживання у Відні або Австрії.

⠀⠀•  Україна представила експозицію на форумі Arte in Nuvola у Римі

⠀   Україна стала спеціальним гостем на міжнародному галерейному форумі Arte in Nuvola, який проходить з 17 по 20 листопада у конгрес-центрі La Nuvola в Римі.


Матеріали підготувала: Юлія Акінжали


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard