Українські щоденні перемоги. 17.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

За минулу добу було евакуйовано 52 важкопоранених наших поранених військовослужбовців із заблокованого заводу «Азовсталь» на окуповану територію. За словами віцепрем’єрки Ірини Верещук, після стабілізації їх стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Пізніше стало відомо, що ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну”.

✅ На Сєвєродонецькому напрямку, в районі населеного пункту Сиротине, російські загарбники зазнали втрат і відступили, ще на кількох не мали успіху.

✅  За минулу добу було евакуйовано 52 важкопоранених наших поранених військовослужбовців із заблокованого заводу «Азовсталь» на окуповану територію. За словами віцепрем’єрки Ірини Верещук, після стабілізації їх стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Пізніше стало відомо, що ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну”.

✅  Майже 28 000 російських солдат вже знищені силами ЗСУ! Росіяни втратили у війні понад 3 тисячі ББМ, 201 літак і 1 235 танків.

✅  Україна кинула у бій з росією 74 з 90 наданих США гаубиць і вже їх успішно використовує — кореспондент Foreign Policy Джек Детч з посиланням на Пентагон.

✅ Європейська комісія 18 травня планує ухвалити документ, в якому закликає країни-члени ЄС активізувати підготовку до “повного припинення постачання російського газу”.

✅ Сенат Сполучених Штатів під час процедурного голосування у понеділок переважною більшістю голосів схвалив пакет допомоги Україні в розмірі 40 мільярдів доларів.

✅  Крім того, сенатори США розробляють законопроєкт, який дозволить судам розглядати справи про військові злочини, навіть якщо жодна зі сторін не є громадянами США.

✅  Рада міністрів Європейського Союзу під час засідання у Брюсселі затвердила виділення Україні четвертого траншу допомоги на суму 500 мільйонів євро на закупівлю зброї та інші оборонні потреби.

✅ Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що в ЄС працюють над тим, щоб допомогти вивезти заблоковане загарбниками зерно потягами через “коридори солідарності”.

✅  Радник керівника ОП Михайло Подоляк підтвердив, що переговори з росією наразі на паузі через низку причин. Одна з них у тому, що росія ніяк не може відмовитись від пропагандистського нагнітання на внутрішньому ринку і тому політична еліта боїться говорити правду. Зокрема того, що зараз з війни треба виходити на «зовсім інших умовах, ніж було заявлено спочатку». «Така, на мій погляд, стратегічна ціль росіян: все або нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватої “імперії».

✅ У Євросоюзі заявили, що газові компанії порушать санкції, якщо відкриють банківські рахунки в рублях для купівлі російського газу.

✅  Міністр культури Олександр Ткаченко запевнив, що Євробачення-2023 точно пройде в Україні.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal via mail:    [email protected]

DONATE

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard