Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 16.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

  матеріали підготувала: Mila Rosik

 Росія продовжує нести втрати у загарбницькій війні в Україні – за 113 днів протистояння захисники вже знищили майже 33 тисячі окупантів і 1 449 їхніх танків

 ✅  Збройні сили відбили російський штурм Тошківки у Луганській області, штурм Сєвєродонецька триває, захисники тримають оборону — голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

 ✅ Передані Литвою бронетранспортери М113 вже в Україні та починають залучатися для потреб військових — міністр оборони Литви Арвидас Анушаускас.

 ✅  Після зустрічі з Володимиром Зеленським у Києві лідери Німеччини, Італії, Румунії та Франції висловилися за «негайний» статус кандидата на членство в ЄС для України.

 ✅  Макрон оголосив про поставку в Україну ще шести додаткових самохідних артилерійських установок Caesar — флагмана французької артилерії.

 ✅  Президент Франції Еммануель Макрон та прем’єр Італії Маріо Драгі запевнили, що Україна сама визначатиме, на яких умовах буде встановлено мир з РФ.

✅  Франція хоче воєнної перемоги України над Росією, яка відновить територіальну цілісність країни, включно з Кримом — Reuters та CNN з посиланням на французьке дипломатичне джерело.

✅  Восьмий апеляційний суд Львова заборонив «Партію Шарія» — це вже дев’ята партія, діяльність якої заборонено в судовому порядку. Майно цієї політсили мають передати на користь держав.

✅  Україна хоче відвоювати всі свої землі включно з Кримом, можливо, і із застосуванням зброї від партнерів, заявив міністр оборони Олексій Резніков.

✅  Прем’єр Італії Маріо Драгі запевнив, що Україна отримає допомогу для відновлення зруйнованої росіянами інфраструктури.

✅  Сейм Литви визнав депортацією українського народу вивезення українців в Росію.

✅  Хмельницька обласна рада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території регіону.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard