Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 14.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik

Наші захисники вже знищили понад 32 500 окупантів.

✅  Повітряним силам України вдалося знищити три російські ракети, запущені з Чорного моря.

 ✅  Над Харківською областю українські захисники збили ворожий гелікоптер Ка-52, вертоліт впав на тимчасово окуповану територію.

 ✅  Литовський журналіст Андрюс Тапінас, який збирав п’ять мільйонів євро на Bayraktar для ЗСУ, передасть Україні 110 антидронових гармат EDM4S.

 ✅  Міністр оборони Олексій Резніков та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрілися у Києві з послом США Бріджит Брінк, щоб обговорити військову допомогу та посилення обороноздатності України. Резніков сподівається, що за підсумками нової зустрічі у форматі Рамштайн вдасться наростити постачання зброї для ЗСУ, передусім – важкого озброєння.

 ✅   Зеленський розповів, що Україна готова буде до переговорів із російськими загарбниками лише тоді, коли окупанти будуть готові закінчити війну.

 ✅  Зеленський запевнив, що українські військові мають стратегічну перевагу над російськими окупантами по всій лінії фронту, тож звільнення захоплених територій уже незабаром.

 ✅   “Ми не можемо сказати ні” — віцепрезидент Єврокомісії Франс Тіммерманс підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ в Європейський союз.

 ✅  ЄС у рамках шостого пакету санкцій із 14 червня відключає від SWIFT ще три російські банки: Сбербанк, Россельхозбанк та Московський кредитний банк.

 ✅  Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію “Наші” екснардепа Євгенія Мураєва, яку Мін’юст вважає проросійською.


 

Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard