Українські щоденні перемоги. 13.09.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

  • Європейський союз не визнає регіональних виборів у російські органи влади, проведених у тимчасово окупованому Криму, — прес-реліз дипломатичної служби ЄС.
  • Збройні сили України успішно відбили атаки російських окупантів поблизу населених пунктів Зайцеве, Бахмут, Бахмутське, Красногорівка, Водяне, Безіменне та Новогригорівка, повідомляє Генштаб.
  • Капітан НГУ Вікторія Безус зі своєю службовою собакою Блікою стали чемпіонами світу з Дресирування IGP WM FCI 2022. Служба в одній з військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, не завадила їм отримати високий загальний бал і, вперше за всю історію змагань IGP, принести перемогу Україні.
  • Масштабний контрнаступ українських військових завдає шкоди адміністративним можливостям окупантів та спонукає їх залишати окуповані території України, навіть ті, що далеко за лінією фронту, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
  • В СБУ повідомили, що затримали колаборантку, яка переховувалась на окупованих територіях Харківщини. За даними слідства, у травні цього року зрадниця погодилася стати так званим «керівником» організаційно-інформаційного відділу в місцевій «адміністрації» у тимчасово окупованому смт. Шевченкове.
  • ЗСУ деокупували Липці, Глибоке та Стрілечу в Харківській області, повідомляє 247 окремий батальйон 127  бригади ТРО.
  • Збройні Сили України успішно відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Зайцеве, Одрадівка, Бахмут, Бахмутське, Весела Долина, Авдіївка, Безіменне та Новогригорівка.

Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard