Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 13.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik

Наші захисники вже знищили понад 32 300 окупантів.

 ✅  Аеророзвідка Нацгвардії виявила штаб російських окупантів на Харківщині, а артилеристи Збройних сил України завдали по ньому нищівного удару.

 ✅  Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат повідомив, що зенітно-ракетні війська у неділю збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 в районі Ізюму на Харківщині.

 ✅  Російські війська контролюють 70% Сєвєродонецька, проте загрози оточення українських військ немає — голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

  ✅  Восьмий апеляційний адмінсуд у Львові заборонив партію “Соціалісти”, яку РНБО і Мін’юст вважають проросійською. Майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі.

 ✅  До Іспанії прибуло судно з 18 тисячами тонн української кукурудзи — це перша партія українського зерна, яку доставили “новим морським маршрутом” через Балтійське море, щоб уникнути заблокованих Росією українських портів.

 ✅  Шольц, Макрон і Драгі приїдуть до Києва за день до висновку Єврокомісії про кандидатство — 16 червня, пише італійське видання La Stampa. Видання відзначає, що лідери приїдуть разом, щоб засвідчити підтримку трьох найбільших європейських країн президенту Зеленському.

 ✅  Канадський пенсіонер Марсель Лусьєр, який зірвав джекпот у 70 мільйонів доларів у національній лотереї, передасть частину коштів на післявоєнну відбудову України.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard