Українські щоденні перемоги. 10.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські щоденні перемоги. 10.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

Materials prepared by Mila Rosik 

   Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 10.07 орієнтовно склали 37300 орків. Найбільших втрат противник зазнав на Краматорському напрямку.

   Минулої доби на Донеччині зенітні ракетні війська Повітряних сил збили російський гелікоптер.

✅  Росіяни розбомбили батальйон т.зв. «ДНР» у Донецькій області. Йдеться про 2 батальйони першого армійського корпусу «народної міліції ДНР», який воює у складі армії Росії. Окупанти намагалися зберегти цей інцидент у секреті, хоча мобілізовані з «Л/ДНР» і так здогадуються, що їх використовують як гарматне м’ясо.

 ✅  Джо Байден збирається їхати на Близький Схід, щоб знайти радянську зброю для України, – The New York Times. США побоюються затяжного конфлікту в Україні, тому, щоб зберегти власну обороноздатність, Байден намагатиметься переконати країни Близького Сходу передати Україні зброю радянського зразка, з якою ми вже маємо досвід поводження..

 ✅  Президент Зеленський підписав закон, за яким від податку звільняються зарплати ЗСУ та інших громадян, які беруть участь у бойових діях в умовах воєнного стану.

 ✅  Українська ППО дуже обмежує можливості російської авіації. Уже понад 2,5 місяці російські літаки і гелікоптери не залітають у повітряний простір над територією, яку контролюють ЗСУ.  Остерігаючись наших Повітряних Сил, ворожа авіація діє з-за меж території України. Це і є відповіддю на запитання, чи ефективно сьогодні працює українська ППО.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard