Українські щоденні перемоги. 1.07.2022

Українські щоденні перемоги. 1.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik   

  Станом на 1 липня Росія у загарбницькій війні в Україні вже втратила близько 35 750 військових, 186 гелікоптерів та 1 577 танків.

✅  У новому пакеті американської військової допомоги Україна очікує отримати ППО середньої та великої дальності NASAMS. Це зенітно-ракетна система з радаром, яка може випустити 72 ракети за 12 секунд і збиває літаки, гелікоптери та крилаті ракети, такі як «Іскандер» і «Точка-У». Таку ППО використовують понад десять країн світу, а США взяли її на озброєння як один з видів захисту Білого Дому.

 ✅   Фандрейзингова платформа U24 разом із Генштабом та Мінцифри оголосили про початок проєкту “Армія дронів”. Це програма, до якої входять системна закупівля дронів, їхній ремонт та оперативна заміна, а також курс навчання пілотів. Перша задача проєкту — придбати 200 дронів-розвідників для ЗСУ, а також зібрати тисячі найпростіших дронів.

 ✅  Британська розвідка: “Росія, швидше за все, відійшла з острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не в якості “жесту доброї волі”, як вона стверджує”.

 ✅  800 американських компаній хочуть виготовляти зброю для України — CNN.

 ✅  Президент Зеленський зустрівся з Андерсом Фогом Расмуссеном – екс-генеральним секретарем НАТО. «Дякую колишньому Генеральному секретарю НАТО Андерсу Фогу Расмуссену За згоду очолити разом з Андрієм Єрмаком платформу, яка може фундаментально розробити конкретні гарантії безпеки для України», – наголосив президент.

 ✅   Зеленський наголошує, що звільнення від окупантів острова Зміїний значно змінює ситуацію в Чорному морі. “Це ще не гарантує безпеку, ще не гарантує, що ворог не повернеться. Але це вже значно обмежує дії окупантів”, – заявив президент.

 ✅  Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

facebook sharing button Share
twitter sharing button Tweet