Українські щоденні перемоги 1.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik

На півночі Херсонської області підрозділи Збройних сил України звільнили від російських окупантів понад 20 населених пунктів — очільник Херсонської ОВА Геннадій Лагута.

✅ На півночі Херсонської області підрозділи Збройних сил України звільнили від російських окупантів понад 20 населених пунктів — очільник Херсонської ОВА Геннадій Лагута.

✅ Військові 93 ОМБр Холодний Яр збили російський гелікоптер Ка-52, також відомий як “Алігатор”, на Ізюмському напрямку.

✅ ЗСУ вже знищили 30 700 окупантів, 659 ворожих артилерійських систем та 175 гелікоптерів.

✅ Високопоставлені посадовці адміністрації США підтвердили у вівторок, що Штати відправлять Україні високомобільні артилерійські ракетні системи американського виробництва, відомі як HIMARS.

✅ США офіційно підтвердили новий пакет безпекової допомоги для України обсягом 700 млн доларів.

✅ Канцлер Німеччини Олаф Шольц пообіцяв поставити Україні найсучаснішу систему протиповітряної оборони, яка є в країні, IRIS-T.

✅ Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький відкрив у Бородянці та Бучі модульні містечка, які вміщають понад 1000 осіб.

✅ Байден заявив, що США продовжать допомагати Україні, нададуть ракетні системи й боєприпаси, але не будуть ані затягувати війну, ані тиснути на Київ, щоб він пішов на поступки Росії.

✅ Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця наголосив на неприпустимості компромісів з агресором за рахунок інтересів України.

✅ Начальник Кіберкомандування США генерал Пол Накасоне заявив, що американські військові здійснюють “наступальні хакерські операції” на підтримку України.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard