Українські щоденні перемоги. 09.07.2022

Українські щоденні перемоги. 09.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

 Materials prepared by Mila Rosik 

  Збройні сили України вже знищили 37 200 окупантів і 1 638 танків.

  На Херсонському напрямку ЗСУ ракетою знищили два командних пункти військ РФ. Результати влучання розвідуються, повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони командування «Південь» Наталя Гуменюк.

✅  Окупанти намагалися встановити контроль над територією Вуглегірської ТЕС та покращити тактичне положення, однак українські бійці не дали їм цього зробити та відкинули на попередні позиції — Генштаб.

 ✅  Президент США Байден підписав указ про виділення Україні 400 мільйонів доларів військової допомоги, повідомили в Білому домі. В пакет зокрема входитимуть чотири реактивні системи залпового вогню HIMARS та боєприпаси до них.

 ✅  США також нададуть майже 368 мільйонів доларів гуманітарної підтримки для українців, які виїхали за кордон та тих, хто залишився в країні, повідомив держсекретар США Блінкен.

 ✅  Європарламент підтримав надання Україні макрофінансової допомоги в 1 млрд євро для невідкладних бюджетних потреб, повідомили в українському Мінфіні.

 ✅  У столиці розпочали військові заняття з цивільними киянами, щоб підвищити рівень захисту оборони міста.

 ✅   «Наші Збройні Сили будуть деокуповувати. Це будуть величезні бої», — Ірина Верещук закликає мешканців окупованих районів Херсонської й Запорізької областей евакуюватися всіма можливими способами.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard