Українські щоденні перемоги. 08.09.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

Українські захисники звільнили село Озерне на Краматорському напрямку — повідомив заступник начальника Головного оперативного управлінняк Генштабу ЗСУ Олексій Громов

  • Україна вразила системами HIMARS вже понад 400 російських цілей, повідомив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

 

  • Вулицю Московську у центрі Києва нарешті перейменували на вулицю Князів Острозьких, повідомив мер столиці Віталій Кличко. Також, Києві перейменували вулицю Волгоградську на вулицю імені Романа Ратушного – молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на сході нашої держави у червні цього року.

 

  • Українські сили, ймовірно, використали тактичну несподіванку, щоб 7 вересня просунутися щонайменше на 20 км на контрольовану росією територію на сході Харківської області, відвоювавши приблизно 400 квадратних кілометрів території, повідомляє Інститут вивчення війни.

 

  • Україну запросили на перший саміт Європейської політичної спільноти — нового політичного формату ЄС —, що відбудеться у жовтні в Чехії. Про це повідомляє Euroactiv.

 

  • Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув із неоголошеним візитом до Києва для обговорення військової допомоги, повідомляє AFP.

 

  • Українські військові звільнили Балаклію на Харківщині — повідомляє телеграм президента України Зеленського.

Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard