Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 08.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо приїхав до Ірпеня на Київщині. Міський голова Олександр Маркушин повідомив, що сподівається на його підтримку в організації відбудови інфраструктури Ірпеня зусиллями української діаспори в Канаді.

✅  Українські військові майже за два місяці в Маріуполі ліквідували 2,5 тисячі військових армії РФ, повідомив офіцер управління розвідки полку «Азов» Ілля Самойленко. Він також розповів, що бійці «Азову» ще мають певні запаси їжі та зброї, тож будуть продовжувати нерівну боротьбу з російськими військами.

✅  Велика Британія надасть Україні додаткову військову допомогу на 1,3 мільярда фунтів стерлінгів — це майже вдвічі більше за попередні зобов’язання країни щодо підтримки у війні проти Росії.

 ✅  За інформацією одного з португальських видань, Португалія готується передати Україні 15 американських бронетранспортерів M113.

✅  Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо приїхав до Ірпеня на Київщині. Міський голова Олександр Маркушин повідомив, що сподівається на його підтримку в організації відбудови інфраструктури Ірпеня зусиллями української діаспори в Канаді.

✅  Президента Зеленського запросили на саміт G7. За результатами зустрічі мають оприлюднити спільну заяву, в якій буде «анонс конкретних дій» для підтримки України.

У Білому домі уточнюють, що ця зустріч була навмисно запланована за день до щорічного святкування росією «Дня Перемоги».

✅ Перші леді України та США Олена Зеленська і Джилл Байден зустрілися в Ужгороді. Разом вони відвідали школу, в якій зараз проживають українські переселенці.

✅ До Києва приїхала голова Бундестагу Бербель Бас. Вона має взяти участь у вшануванні пам’яті жертв Другої світової війни, повідомив керівник секретаріату Бундестагу.

✅  Міський голова Києва Кличко анонсував зміцнення сил ППО у столиці: «Сподіваємося, що у найближчі дні буде додаткова протиповітряна оборона західного, натівського стандарту».

 ✅  Учасники гурту U2 виступили разом з Тарасом Тополею на станції метро «Хрещатик» у Києві.

Ukrainian Women’s Guard

 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard