Українські щоденні перемоги. 07.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

У штаті Вірджинія, в США відбувся пуск ракети-носія середнього класу «Антарес». Україна виконала весь комплекс робіт з проєктування, відпрацювання та виготовлення матеріальної частини основної конструкції. Ракета вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus, на борту якого 3729 кг корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції (МКС).

 

  • Активи компаній “Мотор Січ”, “Запоріжтрансформатор”, “АвтоКрАЗ”, “Укрнафта” та “Укртатнафта” передали в управління Міністерства оборони.

 

  • Військові кораблі росії з владивостоку, які мали обстрілювати Україну, повертаються додому. Туреччина так і не дала їм увійти до Чорного моря

 

  • Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки прогнозує, що росія не зможе у найближчі місяці відновити бойовий потенціал авіації.

 

  • Поліція Німеччини вилучила 30 картин загальною вартість близько 5 млн євро з яхти російського олігарха Алішера Усманова. 

 

  • Американці з українським корінням започаткували проект TeleHelp, метою якого є підтримка пацієнтів, які не мають доступу до лікарів потрібного фаху у вашому регіоні. Всі консультації безкоштовні. 

 

  • Вперше в історії Україна представляє свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату. Захід проходить в Шарм-ель-Шейху з 6 по 18 листопада. Наша країна презентувала ініціативу «Зелені зернові шляхи», яка підіймає питання глобальної загрози харчовій безпеці світу. 

 

 

Матеріали підготувала Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard