Українські щоденні перемоги 06.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

ЗСУ підбили українською ракетою “Нептун” російський фрегат “Адмірал Макаров”. “Адмірал Макаров” – третій фрегат проекту 11356Р, що перебуває на озброєнні Чорноморського флоту Росії. Корабель входитиме до складу 30 дивізії надводних кораблів. Спущено на воду 2 вересня 2015 року.

✅ Завдяки контрнаступу Сили оборони України відновили контроль над населеними пунктами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестакове, Перемога та частиною села Черкаські Тишки на Харківщині — Генштаб ЗСУ.

 ✅ На південних рубежах захисту України ЗСУ знищили 21 загарбника і ворожу техніку, серед якої – “Град”, “ТОР” і гаубиці.

✅  Загальні бойові втрати російських окупантів з 24 лютого до 6 травня досягли 24 900 осіб.

✅ В Білгород-Дністровському районі силами ППО знешкоджено ракету, якою росіяни намагалися влучити по інфраструктурі Одещини.

✅ Станом на ранок 6 травня з Маріуполя та “Азовсталі” вдалося вивезти ще майже 500 українців. А упродовж дня з “Азовсталі” було евакуйовано ще 50 жінок, дітей та людей похилого віку.

 ✅ Байден підпише законопроект про ленд-ліз для України у понеділок, 9 травня — Білий дім.

✅  Німеччина погодилася поставити Україні 7 самохідних гармат-гаубиць Panzerhaubitzen 2000.

✅Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що путін не повинен виграти війну проти України і не виграє її, оскільки це створить ризик міжнародного свавілля.

✅ Російські солдати придумують власні лайфхаки, аби не померти на війні в Україні: насипають пісок у пальне, щоб не завівся танк. А якщо дають команду наступати пішки — посилають командира.

✅  66% жителів ЄС згодні з тим, що Україна має вступити в ЄС, коли буде готова – цю ідею здебільшого підтримують у всіх країнах, окрім Угорщини (де згодні 48%).  Близько двох третин респондентів у країнах ЄС схвалюють фінансування закупівлі та постачання військової техніки в Україну.

 ✅  За даними NYT, США надали Україні розвіддані, що допомогли вразити російський крейсер “Москва”.

 ✅  Картину Марії Примаченко “Квіти виросли коло четвертого енергоблоку” продали з аукціону за 500 тисяч доларів, кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

 

Ukrainian Women’s Guard

 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard