Українські щоденні перемоги 04.07.2022

Українські щоденні перемоги 04.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

 матеріали підготувала: Mila Rosik  

  Зміїний офіційно повернули під юрисдикцію України — на острові встановили прапор України, військову операцію завершено, повідомила начальниця пресцентру Cил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

 ✅  Росія за 130 днів війни в Україні втратила 36 200 військових, 804 артилерійські системи та 1 589 танків.

 ✅   Бойовий безпілотний «Байрактар», на який литовці всією країною зібрали понад 5 млн євро, вже у Литві і буде переданий в Україну найближчим часом — про це повідомив міністр оборони Арвидас Анушаускас.

 ✅  Українські прикордонники наразі не фіксують формування ударного угрупування російських військ для наступу з території Білорусі, Придністров’я чи через Сумську та Чернігівську область — речник Держприкордонслужби Демченко.

 ✅ Закінченням війни з Росією буде вихід України на свої кордони 1991 року — це може статися наступного року, вважає голова української розвідки Буданов.

 ✅  Минулого тижня Укренерго провела перший аукціон для експорту електроенергії в ЄС. За перші шість днів на цих поставках Україна заробила близько 86 млн грн.

 ✅  У швейцарському Лугано Україна презентувала план післявоєнного відновлення на суму понад 750 млрд доларів, який включатиме 850 проєктів для відбудови країни.

 ✅ Австрія готова допомогти відбудовувати інтернет-інфраструктуру України. Перед міжнародною конференцією в Лугано команда Мінцифри зустрілася з Держсекретарем у справах цифровізації та телекомунікацій Федерального уряду Австрії Флоріаном Турскі.

 ✅ Прем’єр-міністр Австралії Албаніз анонсував нові санкції проти Росії та пакет допомоги для України на 100 мільйонів доларів. Зокрема, Австралія надасть Україні додатково 14 БТР та 20 броньованих машин Bushmaster.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard