У Вінницькому музеї української марки пишуть листи бійцям АТО

Музей української марки ім. Якова Балабана, який не так давно розпочав свою роботу у Вінниці, окрім щоденних екскурсій запрошує дітей, студентів та небайдужих вінничан до написання листів бійцям АТО. Щоб залишитися вітання чи оформити листівку, достатньо завітати до музею. Папір, олівці та фломастери видають на місці. За перший тиждень акції, яка розпочалася з нагоди Дня захисника Вітчизни, музейники відправили на передову дві бандеролі з листами і малюнками. Сьогодні до відправки підготували ще чотири великі конверти, в кожному з яких по 30 листів і вітальних малюнків. Завершувати акцію музейники не збирають, бо кількість охочих написати листа бійцям на передову, щодня зростає.

«До музею приходять діти з різних шкіл. Вчора, наприклад, були учні з початкових класів чотирьох закладів та дві групи студентів з Донецького національного університету. Школярі малюють малюнки, виготовляють листівки, а студенти пишуть листи зі щирими побажаннями. Зважаючи на таку активність вінничан ми не будемо завершувати цю акцію, бо у холодні осінні дні, незалежно від того свято це чи ні, треба зігрівати наших захисників гарними словами, – зазначає директор музею. – Є й такі вінничани, які заходять до музею з подарунками для солдат. Минулого тижня прийшла бабуся і принесла близько сотні вітальних листівок з написом «Зі святом!». Просила підписати їх і відправити в зону АТО. Особливо трепетно стає, коли пишуть листи діти, чиї батьки зараз воюють на передовій. Їхні побажання щирі і світлі, сповнені надії на довгоочікуваний мир і повернення тата додому».

Відвідати музей, подивитися унікальну колекцію українських марок та написали листа захиснику може кожен. Заклад працює щодня, окрім понеділка, з 10 до 18 години.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора
Джерело: День
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти