Дмитро Кулеба  “Я закликаю всі країни Євросоюзу та Великої сімки припинити видачу віз громадянам росії”

Глава МЗС Дмитро Кулеба закликав усі країни Європейського Союзу і Групи семи  припинити видачу віз громадянам РФ.

Дмитро Кулеба  “Я закликаю всі країни Євросоюзу та Великої сімки припинити видачу віз громадянам росії”
«Володимир Зеленський абсолютно правий, наполягаючи на цьому. переважна більшіть росіян підтримують війну проти України. Вони мають бути позбавлені права перетинати міжнародні кодони, доки не навчаться їх поважати», – аргументував голова МЗС.

Нагадаємо, прем’єрка Естонії Кая Каллас закликала зупинити видачу туристичних віз росіянам на поїздки до ЄС. Вона наголосила, що відвідування Європи – це привілей, а не право людини.

Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін також виступає за обмеження видачі туристичних віз росіянам на загальноєвропейському рівні.

У Єврокомісії заявили, що готові йти далі у справі запровадження нових санкцій проти РФ, але це компетенція держав-членів.

Глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу під час візиту до Києва 3 серпня повідомив, що Естонія подасть пропозицію на розгляд ЄС заборонити видачу туристичних віз росіянампротягом найближчого тижня.

Естонія не видає туристичні візи росіянам з весни. Наприкінці липня уряд Естонії затвердив заборону надавати російським громадянам тимчасовий дозвіл на проживання або візи з метою навчання.


@uaguard
@zhinkavarta