Терміново потрібна допомога у облаштуванні 12 казарми учбового центру «Десна»

Терміново потрібна допомога у облаштуванні 12 казарми учбового центру «Десна», куди повернулися на ротацію бійці 25-го батальйону «Київська Русь». Умови жахливі, їх просто немає. 14 січня до казарми повернуться 300 бійців, яким фактично ніде спати. Маємо встигнути до тих пір по максимуму!
Передмова: ми зустріли героїв у «Десні». Героїв, що 4 місяці тримали Дебальцеве – апендикс нашої землі, вклинений у гущу сепаратизму. Зустріли душевно, та без особливих почестей. Тому що «генштаб дав наказ не пускати нікого на територію частини».
Пізніше ми таки потрапили у славетну 12 казарму, де розмістили без перебільшення героїв (яких представили, до речі, до нагород – і дуже не до речі вони їх не отримали). Казарма збудована близько 1960 року і з тих пір там не було й духу ремонту.
Влітку, коли батальйон лише формувався, казарма виглядала майже так само. З усіх туалетів працювали 2 (ДВА!), та й ті до обіду. Та одна справа – потрапити в такі умови влітку, на навчання, і зовсім інше – повернутися на «відпочинок» з війни. Відпочинок на підлозі, у спальнику, який передали волонтери ще в Дебальцевому.
Що на сьогодні необхідно?

  1. Звернення до відповідальних за це жахіття у Міноборони. Закріплення 12 казарми за 25-м батальйоном у якості місця постійної дислокації. Це мали зробити ще при формуванні батальйону. І це дасть змогу нам контролювати стан казарми у майбутньому і стежити за цілістю майна. Дякуючи ГО «Українська Жіноча Варта», Олені та Олександру Білецьким ця справа зрушилася з мертвої точки.
  2. Звернення до меценатів. Будьмо реалістами, швидко наше керівництво вміє тільки красти. З найнеобхіднішого (це окрім ремонту) у казармах потрібні: ліжка, матраци, подушки, сантехніка (раковини, змішувачі для умивальників та душів), вікна. Якщо ви виробляєте або реалізуєте щось із цієї продукції – ви матимете найкращу рекламу з усіх можливих. Всі медіа говоритимуть про вашу допомогу.
  3. Як зробити, щоб все це не осіло в звітах та кишенях керівництва? Гравірування (штампи) на видному місці продукції. Щось на кшталт «Не для продажу! Подарунок від волонтерів» абощо. Прозора звітніть. Підписання керівництвом «Десни» документів про прийняття мат.забезпечення у якості благодійної допомоги. З можливістю перевірки наявності та справності у майбутньому. Простими словами: щоб даючи частині 500 ліжок ми змогли приїхати через місяць/півроку і порахувати їх. Звичайно, з висвітленням цього факту у ЗМІ. Якщо не дорахуємося – висвітлимо навіть з більшим ентузіазмом.
  4. Волонтерська допомога. Руками, часом та фінансами. Руками: утеплити вікна (поролон + скотч), у деякі – вставити скло (зараз закрито клейонкою), змайструвати душові кабіни. Фінансами: на динамічні водонагрівачі (бойлери не потягне мережа казарми), баки для душів, електрику (стабілізатори напруження, кабель тощо).

Працюємо?
ДЛЯ ГРОШОВИХ ПЕРЕКАЗІВ:
На картку Приват-банку: 5577 2127 0878 7547 (Обертас А.В.)
На розрахунковий рахунок:
ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК» Розрахунковий центр місто Київ
ДРФО 39427776, МФО 320649
р/р 26005052622906 (UAH)
26006052632940 (EUR)
26001052636811 (USD)
Призначення платежу: ОБЛАШТУВАННЯ КАЗАРМИ