Стрілецький вишкіл. Пост-реліз.

Черговий стрілецький вишкіл для жінок та дівчат на Великополовецькому полігоні 28 січня 2015 року провели ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA».

На сьогодні вже проведено четверо таких вишколів. . В подальшому координатори та інструктори, крім щотижневих вишколів для початківців, планують також проводити заняття «підвищеної складності» для вдосконалення набутих навичок з стрільби тих, хто вже не один раз побував на військовому полігоні
Головна мета військових вишколів від ГО «Українська Жіноча Варта» – за максимально короткий термін сформувати у жінок необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій. Програма другої частини стрілецьких вишколів включає в себе: напрацювання навичок поводження зі зброєю; отримання практичних знань з використання боєвої зброї – пістолета Макарова (ПМ), та автомата Калашникова (АК-74.)
Інструкторами військових тренувань задіяні професійні військові, які готують бійців до зони АТО. Багато з інструкторів вже мають бойовий досвід на східних фронтах. Цього разу на Великополовецькому полігоні дівчатами з ГО «Українська Жіноча Варта» опікувались бійці технічного батальйону 95-ї бригади, що поки знаходяться на ротації.