Стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. Частина 3

ВГО Українська Жіноча Варта

ВБФ Хелпіка.UA

28 жовтня 2014р., у м. Києві 

Пост-реліз

Стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. Частина 3

 
ГО «Українська Жіноча Варта» 25 жовтня провели у місті Києві на території ТК «Пролісок» стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. В цих тренуваннях мали змогу взяти участь лише ті дівчата, що проходили вишкіл Частина 1.
Мета вишкілу – відпрацювання динаміки і тактики ведення бою з використанням пейтбольного спорядження
Інструкторами стрілецького вишкілу є тільки професійні військові.
В програму тренувань входили практичні заняття з відпрацювання «Динаміки» та «Тактики» ведення бою вогневими та штурмовими групами підрозділів військової, польової розвідки з використанням пейнтбольного обладнання. Заняття розраховані на підготовку підрозділів чисельністю від 22 бійців до 60 бійців.
Ось відгук однієї з учасниць: «Це було круто! Я не пожалкувала, що прокинулася у вихідний день досить рано і дісталася сюди. Так, спочатку було дуже холодно, але ми так захопилися тренуваннями, що думки про гарячий чай та теплу ковдру залишилися на задньому плані.».
Суботній вишкіл був справжнім випробуванням на стійкість, адже до нас завітали справжні осінні морози. Цих вихідних зібралися сміливі та витривалі дівчата, яким не страшні люті морози та вітри. Ось, які справжні українські жінки, – надійний тил для чоловіків!
Координатори наголошують, що Частина 1  військового вишкілу тепер стартує в обласних центрах України, таких як, Дніпропетровськ, Полтава, Тернопіль, Львів, Вінниця та Суми. Вже відбувся Військовий медичний вишкіл Частина 2, що проходив на території Ірпінського військового шпиталю, а нагородою для дівчат є сертифікати Української військово-медичної академії. А також знову триває реєстрація на Стрілецький вишкіл, що буде проводитися 2 листопада.
Також запрошуємо до співпраці активних, цілеспрямованих, досвідчених спеціалістів до лав ГО «Українська жіноча варта». Наші контакти: ГО «Українська жіноча варта», вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна
т/ф. +38 068 68 474 61, +380 9738 038 50.
E-mail:  [email protected]