Школа елітних силовиків у США має перших випускниць

Дві американки вперше завершили виснажливий режим навчання і фізичної підготовки в школі рейнджерів – елітному підрозділі Сил спеціальних операцій армії США.
Хоча обидві жінки на церемонії в п’ятницю стануть випускницями школи рейнджерів, у 75-му полку рейнджерів вони не служитимуть.
У збройних силах США ще діє заборона на те, щоб жінки служили в бойових підрозділах.
Цього року жінок уперше допустили до навчання в школі рейнджерів – по тому, як президент США Барак Обама розпорядився, щоб жінок до 2016 року почали приймати до лав бойових підрозділів.
“Цей курс довів, що будь-який солдат, незалежно від статі, може досягти повноти його чи її можливостей”, – заявив у понеділок міністр армії США Джон Макх’ю.
Армія США не назвала імен випускниць, але повідомила, що вони – офіцери, які закінчили військову академію Вест-Пойнт.
Обидві випускниці матимуть нашивки рейнджерів на своїх одностроях.
Програма підготовки почалася в квітні. Понад половина кандидатів, які починали підготовку, не витримали інтенсивності програми і були відсіяні вже в перші чотири дні марш-кидків, навчань із навігації та фізичних випробувань.
Кандидати на звання рейнджера навчаються і тренуються до 20 годин на добу.
До участі в програмі підготовки рейнджерів були відібрані 17 жінок і 380 чоловіків, однак після 61 дня інтенсивної підготовки залишилося двоє жінок і 94 чоловіки
150818172624_us_army_rangers_women_624x351_usarmy_nocredit
 
джерело