Щоденні українські перемоги 20.05.2023. Новини Української Жіночої Варти

Матеріали підготувала: Олена Білецька

 

ЗСУ ліквідували вже понад 203 160 російських загарбників

Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 20 травня 2023 року ліквідували вже близько 203 тисяч 160 російських агресорів.

 

США для України готують пакет на $375 млн: додаткові боєприпаси для HIMARS; артилерійські снаряди; протитанкові керовані ракети TOW; протитанкові системи Javelin і AT-4; мостові системи; броньовані медичні машини; вантажівки та причепи для перевезення важкої техніки; тепловізійні системи; запчастини та інше польове обладнання.

 

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі оголосила бойкот авіакомпанії Georgian Airways, яка відновила польоти до росії. Вона назвала неприйнятним те, що грузинська авіакомпанія, яку співфінансує держава, здійснює рейси до країни, яка окупувала 20% їхньої батьківщини. 

 

З Бахмута під прицільним вогнем окупантів вдалося евакуювати 10 людей. Зокрема – 14-річну дівчинку з батьками.

 

Японія відправить Україні 100 автомобілів, зокрема, вантажівки, та 30 тис. сухпайків. Також країна вперше прийме поранених українських військових у госпіталі Сил Самооборони.

 

На Харківщині тестують дистанційну машину розмінування – її розробники поєднали трактор і танкове обладнання. Це спільний проєкт саперів, військових та науковців.  Машина рухається без водія, що допомагає швидше очищувати територію від мін і зберігати життя саперів.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard