Шановні панове!

Громадська Організація «Українська Жіноча Варта» та Всеукраїнський благодійний фонд Helpica в рамках співпраці з Клінікою ДУ «Інститут медицини праці НАМН України» звертаються до Вас  з проханням надання посильної допомоги в забезпеченні проводження програми реабілітації бійців – учасників АТО.
Клініка ДУ «Інститут медицини праці НАМН України» відповідно до Угод про співпрацю між національною академією медичних наук України та Військово-медичним департаментом Міністерства оборони України, надає високоспеціалізовану  медичну допомогу учасникам АТО. В клініці проходять реабілітацію бійці, у яких внаслідок бойових дій розвинувся посттравматичний стресовий розлад.
Клініка являється бюджетною організацією, на постільні приналежності, миючі засоби, предмети гігієни виділяється по 70 копійок на одного хворого.
Звертаючись до Вас, сподіваємось, що Ви  знайдете певні ресурси, щоб надати допомогу для комфортного перебування в клініці воїнів-учасників АТО, які проходять курс реабілітації . Будемо щиро вдячні Вам  за таке рішення.
Список предметів першої необхідності.

  1. МИЮЧІ ЗАСОБИ (Доместос, або замінники, чистячі засоби, мило господарське, порошок для прання, Белізна, Гала, для миття посуду та чистки раковин, або замінник) і все таке інше.
  2. ПРЕДМЕТИ ГІГІЄНИ (мило туалетне, одноразові станки, туалетна бумага в необмеженій кількості, сарветки, зубна паста та щітки) і все таке інше

Якщо хтось хоче допомогти безпосередньо бійцям АТО телефонуйте за номером вказаному нижче.
З повагою,  куратор по роботі з медичними установами – Войцехівська Оксана Володимирівна.
Т. +38-097-298-35-34, +38095-895-19-93