Розпочинаємо Курс підвищення кваліфікації для психологів «Арт-терапія у подоланні психічної травми»


За останні роки такий напрямок в психологічній допомозі як арт-терапія довів свою ефективність при подоланні психічної травми у учасників воєнних подій в Україні. Зважаючи на те, Українська Жіноча Варта разом з ВГО «Арт-терапевтична асоціація» розпочинає курс підвищення кваліфікації для практикуючих психотерапевтів, медиків та соціальних працівників – «Арт-терапія у подоланні психічної травми».
Автори і укладачі програми:  кандидат психологічних наук, старший науковий
співробітник Інституту соціальної та політичної психології, президент ВГО «Арт-терапевтична асоціація» Вознесенська О.Л. та кандидат психологічних наук, науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології, член правління ВГО «Арт-терапевтична асоціація» Сидоркіна М.Ю.
Завдання курсу:

  • Набути досвіду практичного застосування різноманітної творчої пси­хотерапевтичної діяльності в групі з метою подолання наслідків психотравмуючих подій.
  • Розвинути уміння інтерпретувати, прогнозувати, корегувати поведінку іншої людини, спираючись на невербальні компоненти людського існування та результати арт-діяльності.
  • Розвинути емпатію, саморефлексію, сформувати професійну свідомість та здібності до комунікації, як складову професійно важливих соціально-когнітивних та комунікативних умінь.
  • Розвинути творчий підхід до вирішення професійних завдань.
  • Покращити суб’єктивне самопочуття й укріпити психічне здоров’я задля запобіганню професійному вигорянню.

 
Фахівці, що отримають навчання в межах програми, зможуть більш професійно та якісно надавати допомогу постраждалим через воєнні дії – учасникам та ветеранам АТО, членам їхніх сімей, членам сімей загиблих, що потрапили в полон, зниклих без вісти, вимушеним переселенцям з зони бойових дій. Програма дає можливість організовувати в своїх містах на базі госпіталів, реабілітаційних центрів, центрів у справах сімей, дітей та молоді реабілітаційних програми з арт-терапії для постраждалих через воєнні дії.  Програма може застосовуватися в психологічному консультуванні при роботі з травмою.
Навчальна програма розрахована на 72 години. Програма передбачає участь в тренінгах особистісного зростання та супервізіях,  творчі завдання.
Більш детальну інформація про навчальний процес читайте тут:
 http://uzv.org.ua/event/kurs-pidvishhennya-kvalifikatsiyi-art-terapiya-u-podolanni-psihichnoyi-travmi/2017-04-21/
 
Викладачі: провідні спеціалісти ВГО Всеукраїнської Арт-терапевтичної асоціації – Ольга Вознесенська, Юлія Гундертайло, Олена Прянічнікова, Оксана Скнар.
За підсумками навчання видається  сертифікат ВГО “ Всеукраїнська Арт-терапевтична асоціація”
Програма складається з 3х модулів по 3 дні по 8 годин.
Дні навчання: п’ятниця, субота, неділя.
Група до 25 осіб.
Зарахуванню на навчання передує анкетування та співбесіда.
 
Прес служба УЖВ