Росія запровадила звичну з 1СВ і 2СВ тактику «завалювання трупами»: для цього їм і була необхідна мобілізація, – політичний експерт О.Голобуцький

Раціональне цензурування інформації, що надходить до цивільних, не скасовує фронтових реалій: з моменту потрапляння на територію України перших загонів з 300 000 «частково мобілізованих» тактика росіян стала бездумнішою. Їхнє командування стало геть безжальним до своїх: в неофіційних повідомленнях українські бійці й офіцери описують жахливі реалії – ті самі, від яких натурально божеволіли німці у Другу Світову.

«Мирняку [цивільному населенню – О.Г.] такі фотки і відосики показувати не можна – в декого може не витримати психіка. Перед нашим опорником [опорним пунктом на передовій – О.Г.] все поле всіяне трупами [російських мобілізованих]. Ми ледве встигаємо перезаряджати кулемети. 41 атака за день, кожні пів години. Здуріти можна».


У вересні, коли тільки почалась «часткова мобілізація» і обговорювались величезні цифри «то в РФ обмежаться 300 тисячами чи мобілізуватимуть 1 мільйон?», мене часто питали європейські медіа «Для чого такі масштаби? Як це змінить ситуацію?». Я як історик за фахом посилався на традиційну тактику Москви, цілковито неприйнятну для будь-якої європейської армії в будь-якому столітті: завалити супротивника десятками, сотнями тисяч трупів російських солдатів. Припускав, що саме задля запровадження такої тактики і знадобилась мобілізація.

Вже за місяць часу з отаких неофіційних повідомлень стає зрозумілим, що я був правий. Москва дійсно вдалась до традиційної для себе жахливої тактики «гарматного м’яса».

Це також аргумент проти намірів окремих світових політиків «досягнути домовленостей з Росією», «узгодити позиції». В світу і в Росії абсолютно різні уявлення про недопустиме за жодних умов. Стосується це відправляння на смерть сотень тисяч мобілізованих заради окупації частини чужої території – або запуску ядерної ракети.

Відповідно, принциповим виходом з ситуації є не домовленості, а стратегічне знешкодження Росії як джерела глобальної небезпеки.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard