Проведено перше заняття з нового курсу від Української Жіночої Варти – «Виживання в міських умовах та самооборона»


25 лютого 2017р. в Білій Церкві відбулось перше заняття для жінок та дівчат від Української Жіночої Варти та Української Військової Варти з нового курсу «Виживання в міських умовах та самооборона». Заняття складалось з теоретичної та практичної частини (самооборона).
Протягом п’яти годин учасники занять прослухали базовий курс, необхідний для того, щоб вижити самому та убезпечити свою сім’ю у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження.
 
Близько півсотні жінок дізнались  про те, що необхідно для виживання, як зібрати тривожну сумку для  всієї родини чи для дитини, інструменти виживання в умовах міста, чи навпаки за межами населеного пункту в природніх умовах, як облаштувати свій дім-фортецю та скласти план відходу і ще багато цікавого. Практична частина була присвячена самообороні.
 
«Це було неймовірно пізнавально і цікаво. Не можна покладатися на сліпий випадок, потрібно утримувати ситуацію під своїм контролем настільки, наскільки це можливо. Дякуємо Українській Жіночій Варті» – такими відгуками поділились учасниці занять в соцмережах.
Доповідачами та тренерами на заході були голова ГО «Українська Жіноча Варта» Олена Білецька, голова ГО «Української Військової Варти» УВВ та керівник Школи «ЯСЕН» Олександр Білецький та головний інструктор Школи «ЯСЕН» УВВ Віктор Краєвський, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв Віктора Краєвського, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.
Подібні заняття з нового курсу від УЖВ найближчим часом будуть проведені в Києві, Вінниця, Харків та інших містах України.
Прес-служба УЖВ