Українська Жіноча Варта співпраця

Проект. Українська Жіноча Варта запрошує до співпраці!

Українська Жіноча Варта (УЖВ), як учасник цього проекту, запрошує Вас, та звертається з проханням долучитися до цієї відповідальної роботи і приділити стільки часу скільки маєте можливості та бажання.


Шановні колеги, друзі, шанувальники УЖВ, не байдужі громадяни України!

Розпочато роботу над проектом, який має назву «Вдосконалення законодавчої та нормативно- правової бази, щодо соціальних гарантій учасників та волонтерів ООС (АТО) та членів їх родин»
Українська Жіноча Варта (УЖВ), як учасник цього проекту, запрошує Вас, та звертається з проханням долучитися до цієї відповідальної роботи і приділити стільки часу скільки маєте можливості та бажання.
На першому етапі ми зобов’язані зібрати якомога більше інформації щодо існуючих проблем у сфері соціального захисту учасників та волонтерів ООС (АТО), родин загиблих, родин які мають полонених, безвісті зниклих та важко поранених бійців в зоні ООС(АТО). Після збору, аналізу і узагальнення питання, буде розроблена загальна таблиця з переліком проблем та пропозиціями щодо їх вирішення.
Після цього буде підготовлені звернення до відповідних структур держави та створено Робочу групу для розробки поправок, змін та доповнень до Законів України та нормативно- правових актів, прийняття яких суттєво покращить рівень соціального захисту та державної допомоги учасникам АТО та членам їх родин.
Після цього буде проведено роботу з профільними комітетами Верховної Ради України і після остаточного погодження запропонованих поправок виносити їх на розгляд парламенту за встановленою процедурою.
Термін зібрання інформації до 26 лютого 2020 року.

Ви можете долучитися і допомогти на цьому етапі, оберіть для себе зручний спосіб:

  1. Надіслати на електрону пошту УЖВ перелік питань та проблем з зазначенням вашого регіону ([email protected]);
  2. Заповнити гугл форму АНКЕТА https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_uH3F6dkpvm70SFbK6DxG-9QOFYQeQ7Wf8UzvjPzNXxmUZg/viewform
  3. Зателефонувати на н.т. +380 68 684 74 61 з 10.00 до 18.00 (пн.-пт.)

З повагою,  Голова УЖВ
Олена Білецька