Повернення у 90-ті: ерефія захлинається від убивств, грабежів та насилля

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

З кожним днем криміногенна ситуація в містах, які поки що контролює Москва, суттєво погіршується. Це стосується як окупованих територій України, так і безпосередньо росії, де кількість озброєних вбивць на квадратний метр зростає в геометричній прогресії.


В українських спецслужбах повідомили, що з початку 2023 року до кінця березня в рф зафіксували на понад 250% (!) більше скоєних тяжких злочинів, ніж було у попередній період минулого року. Саме такі дані вписали правоохоронці з боліт у статистику, яку закрили від суспільства. Офіційно ж росіянам розповідають, що криміногенна ситуація у них навіть трохи покращала. 

Зрозуміло, що нічого дивного у тотальному зростанні злочинності на ерефії немає. Участь країни у війні сама собою робить суспільство більш жорстоким і бездушним. Тим більше це стосується тих, хто безпосередньо тримає в руках зброю на передовій. 

Влада понад 30 років намагалася “поділити” росіян, поступово знижуючи середній показник освіти в суспільстві. Крім того, неймовірна бідність, рабська покірність та генетично закладена ненависть до оточуючих навіть без усякої війни робили з мешканців боліт типових Родіонів Раскольникових. Якщо помножити всі ці характеристики на тотальну пропаганду, де постійно розповідають про велич російської нації, а також відкрито закликають до вбивств кожного виступаючого проти москви, то дивуватися нема чого. Будь-який росіянин, який хоч раз побував під обстрілами, бачив, як командування розстрілює своїх і сам скоїв ряд військових злочинів, миттєво стає абсолютно психічно неврівноваженим. 

Після 24 лютого 2022 року росія перетворилася на велику територію, де не діють закони, а левова частка людей має зброю та неписаний дозвіл на вбивство. Завдяки путіну росіяни здобули не лише купу злочинців серед військових, які вже почали повноцінно їх тероризувати, а й “вагнерівців”. І це лише початок, бо в Україні всіх не утилізують, а більша частина божевільних “ветеранів” повернеться додому. При цьому місцеві правоохоронці заплющують очі на численні правопорушення, які скоюють учасники “спецоперації”, бо бояться і не хочуть “дискредитувати армію”.

Найцікавішим у цій ситуації є той факт, що жодні надії росіян на те, що представники влади зможуть приборкати таких ось “героїв війни”, ніколи не виправдаються. Адже, по-перше, російських еліт ця проблема не стосується. По-друге, усі силовики, які нібито мають якось боротися зі злочинністю, просто не здатні нічого вдіяти. Це як протистояння російського ППО з китайськими безпілотниками.

Те, що вся росія страждає від незаконного обігу зброї та навали бандформувань, демонструє той факт, що влада вже нічого не контролює. Єдине, що залишається путіну – це показово надувати щоки і приховувати реальний стан справ від суспільства. А ерефія, між тим, великими кроками прямує до свого закономірного краху.


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard