Пост-реліз. Українська Жіноча Варта провела психологічний тренінг для волонтерів


18 лютого 2017 року всі бажаючи волонтери та громадські активісти мали змогу відвідати психологічний тренінг «Відновлювальна майстерні: Поверни собі себе». Тренінг проводила Тетяна Сіренко – дипломований психолог, психодрама-практик сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIFE, Німеччина). Психолог представництва міжнародної організації «Право на здоров’я», спеціаліст по роботі з травмами насилля та спеціаліст по роботі з втратами.
 
 
Учасники тренінгу змогли ознайомитись з різноманітними практиками відновлення енергії, відчуття свого тіла, активного відпочинку, повернення до творчості та цивільного життя. Адже не секрет, що саме в громадській волонтерській спільноті за останні три роки масово зустрічають випадки «емоційного вигоряння», набуття синдрому хронічної втоми, наслідки ПТСР, поширюються серцево-судинні захворювання.
Відчуття сигналів свого тіла та відновлювальні практики – це перша ступінь психологічної реабілітації, яка дає можливість активним небайдужим патріотам  повертатись до роботи та громадської діяльності.
Цього разу заняття пройшли динамічно, весело, в приємній атмосфері довіри і взаєморозуміння.
Всього в цьому напрямку Українською Жіночою Вартою заплановано чотири тренінга різних аспектів психологічної підтримки волонтерів.  Після проходження всіх занять учасниці зможуть ділитись набутими знаннями з колегами по волонтерській роботі, чи із своїми «підопічними».
 
З турботою про Вас, УЖВ