Пост-реліз. Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом (відео)

09.05.2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Зустріч тривала 1,5 години. Спікером була Анна Молдован – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна”. Спеціалізація Анни – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей.

На онлайн-зустрічі мова йшла про ППД (перша психологічна допомога).

Що таке стрес? Яка поведінка можлива під час стресу? Як допомогти людині, яка знаходиться у стресі? Що саме може зробити людина, яка не є фахівцем у сфері психічного здоров’я, для інших в умовах стресової ситуації? Чому так важливо надати першу психологічну допомогу після пережитої травмівної події? Саме ці питання були розглянуті у першій частині зустрічі.

Друга частина була присвячена порадам щодо спілкування з близькими, які зараз є військовослужбовцями.

Третя частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі мали змогу запитати те, що їх турбує. Всі питання були навколо “як спілкуватись, щоб допомогти?” та “як спілкуватись, щоб ненашкодити?”.

Наприкінці зустрічі, голова ГО “Українська Жіноча Варта “Олена Білецька сказала слова підтримки та мотивації.
Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM.