Пост- реліз. Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом 03.06.2023р.

03.06.2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Зустріч тривала 1,5 години. Спікером була Анна Молдован – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна”. Спеціалізація Анни – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей.

На онлайн-зустрічі мова йшла про ППД (перша психологічна допомога).

Що таке стрес? Яка поведінка можлива під час стресу? Як допомогти людині, яка знаходиться у стресі? Що саме може зробити людина, яка не є фахівцем у сфері психічного здоров’я, для інших в умовах стресової ситуації? Чому так важливо надати першу психологічну допомогу після пережитої травмівної події? Саме ці питання були розглянуті у першій частині зустрічі.

Друга частина була присвячена порадам щодо спілкування з близькими, які зараз є військовослужбовцями.

Третя частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі мали змогу запитати те, що їх турбує. Всі питання були навколо “як спілкуватись, щоб допомогти?” та “як спілкуватись, щоб ненашкодити?”.

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM.


#УЖВ
#EU
#психолог
Управління з питань гендерної рівності КМДА
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
European Union in Ukraine
Instagram