Пост -реліз. Українська Жіноча Варта в Києві 27.11.2022 провела заняття з тактичної медицини. (фото)

27 листопада 2022 р. в Києва  Vcentri HUB відбувся ще один навчальний захід УЖВ – вишкіл з тактичної медицини. Цього разу вже пів сотні жінок та дівчат відпрацювали одноденний 5-ти годинний курс.

Група набралася протягом доби з моменту розміщення оголошення в мережі, адже для переважної більшості дівчат таке навчання відбується вперше. Нагадаємо, що такі вишколи УЖВ планує проводити регулярно: двічі на місяць на вихідних в Оболонському та Шевченківському районах міста, а також і в інших містах України відбуваються навчання з тактичної медицини та домедична підготовка. Тож слідкуйте за оголошеннями Української Жіночої Варти на сайті в розділі події УЖВ або в телеграм групі @zhinkavarta.

Головна мета вишколу – якомога більше цивільних навчити базових практичних навичок з тактичної медицини.

Інструкторами – це професійні та з досвідом військові медики, які навчалися тактичній медицині в Україні і в США.

Інструктори коротко ознайомлювали слухачок з історичними передумовами запровадження таких навчань серед цивільних. З урахуванням власного бойового досвіду вони зосереджували увагу на головних особливостях тактичної медицини, зокрема, поведінки людини у тій чи іншій критичній ситуації, поширених реакціях, острахах тощо. Наглядно пояснювали першочерговість обстеження пораненого та надання йому невідкладної допомоги.

Головними пунктами програми вишколу є відпрацювання практичних навичок з таких дій як:

– кровоспинні процедури, а саме накладення турнікету собі та побратиму/посестрі;

– попередження пневмотораксу;

– дії щодо виявлення переломів тазової кістки та кінцівок;

– накладання джгуту, в тому числі на шию;

– дії у випадку розриву черевної порожнини;

– правильної тампонади рани тощо.

Вишкіл складався з трьох частин, по завершенні яких інструктори мали змогу провести експрес-опитування слухачок, який дозволив оцінити рівень засвоєння отриманих знань, а крім того обговорити інші питання, котрі не увійшли до програми.

Тренери  навмисно виводили дівчат з зони комфорту і відволікали від виконання поставленого завдання,  щоб показати, що практика сильно відрізняється від теорії. Адже в умовах бойових дій люди часто губляться і в критичній ситуації інколи самі потребують допомоги.

Не зважаючи на те, що більшість учасниць проходять вишкіл вперше, були й такі, які під оплески вчасно і правильно справлялись з «порятунком пораненого».

Україна – третя після США та Ізраїля країна яка використовує тактичну медицину на полі бою і готує відповідних спеціалістів.  В нас спільні медичні протоколи та тактики.  Ввідий курс такмеду від Української Жіночої Варти – це перший крок на цьому шляху.

Відгуки учасниць:

Надія:
«Щиро дякую  всім причетним за тренинг, багато корисної інформації, досі під враженням. Все це треба знати та вміти на практиці використовувать, війна ще триває, треба бути до всього готовим. Дякую та обіймаю хлопці та дівчата. Разом до перемоги.»

Анастасія:
«Дійсно дуже корисний і практичний тренінг.

Дякую вам як організаторам і нашим тренерам.

Справа, яку ви робите, є важливою і приближує нас до перемоги )»

Після завершення заняття багато учасниць запитували про розширений курс в умовах, наближених до бойових.
Наші дічата – незламні. Справжні воїнки.

Заняття відбулося за підтримки Київської міської ради та  Заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Марини Петрівни

Також навчання підтримали Київський Молодіжний Центр та Департамент Молоді та Спорту  міста Києва

По завершенні навчального заходу усі учасниці отримали сертифікати про проходження вишколу з тактичної медицини.

 

Фото звіт з вишколу тактичної медицини УЖВ 27.11.2022


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard