Пост-реліз. Українська Жіноча Варта провела заняття з самооборони для киянок. (фото)

20 листопада 2022 р. у Шевченківському районі Києва  Vcentri HUB відбувся ще один начальний захід УЖВ – вишкіл з самооборони.  Сорок  учасниць заходу пройшли базовий  4-х годинний курс. Хоча бажаючих  вчитись захищати себе було набагато більше. Як бачимо, сидіти без діла в тилу – це не про наших жінок і дівчат.

Всі, хто не встиг зареєструватись на сьогоднішній вишкіл, зможуть приєднатись до навчання наступного разу, адже вишкіл буде проводитись на регулярній основі. Варто лише слідкувати за анонсами на сайті УЖВ, в соцмережах та меседжерах.

Головна мета заходу – навчити жінок давати відсіч, опір нападнику, не зважаючи на його фізичну перевагу. Не втрачати самоконтролю та не панікувати, маючи базові знання в самозахисті.

Заняття провів  Віктор Краєвський  – Головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв Віктора Краєвського, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

 

Першу частину заняття Віктор Борисович провів під відкритим небом.  Це спонукало активніше рухатись, щоб зігрітись.
Розібрали ситуації захисту з ножем і без ножа. Тренер поділився цінними порадами, як вберегтись від переохолодження, від промокання ніг та натирання мозолів   під час довгого перебування надворі взимку.

 

В другій частині попрацювали над правильним вибором позиції при захисті, для максимального контролю ситуації.  Попрактикувались  захищатись  підручними засобами і в обмеженому просторі, та як перетворити на зброю все, що потрапить під руку.

Поговорили про  подолання психологічного бар’єру перед наданням опору, і  роботу зі страхом.

Навчились використовувати анатомію в самообороні. Знання слабких сторін противника – це наша прихована сила.

Віктор Борисович окрім безцінного досвіду володіє чудовим почуттям гумору. Тож було весело, активно і пізнавально. Далі практика і ще раз практика.

Сьогоднішнє заняття показало, що наші жінки мають активну життєву позицію і не збираються пасувати перед труднощами. А навпаки готові тренуватись, і вдосконалювати свою майстерність.

По завершенні навчального заходу усі учасниці отримали сертифікати про проходження вишколу з самооборони.

 

Заняття відбулося за підтримки Київської міської ради та  Заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Марини Петрівни

ФОТО

 

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard