Пост – реліз Пройшов майстер-клас Ольги Максименко “Фінансова грамотність”

7 червня 2016 року За підтримки ГО «Українська Жіноча Варта» пройшов майстер-клас коуча з кар’єри та спікера, який надихає Ольги Максименко – “Фінансова грамотність”.
Під час майстер-класу обговорювались наступні питання, які турбують сучасну жінку: Як ми користуємося своїми основними ресурсами – часом, стосунками та грошима, і що відбувається, коли найголовнішим з них помилково вважаємо… гроші?  Що заважає мені створити фінансовий потік?
Впродовж зустрічі учасниці та тренер говорили про відомі всім нам речі – економічні можливості, фінансові цілі та їх досягнення, контроль видатків та доходів та планування бюджету, – але  під незвичним кутом зору.  Лекторка висвітлила чимало актуальних питань наприклад, як зробити рівень витрат більш приємним (оптимізація), які є системи розподілу грошей, які є ознаки задоволеності, правила управління грошима.
Фінансова грамотність – це перша тема з серїі літніх майстер-класів програми “ДЕТОКС ПЛЮС”, в рамках якої ми позбавимось від тих обмежуючих переконань, які заважають нам бути успішними та щасливими.
ГО «Українська Жіноча Варта» планує і подалі проводити майстер-класи та тренінги, які зможуть допомогти сучасним українкам якнайбільш розкрити свій творчий потенціал та бути успішними особистостями у всіх проявах життя.