ПОСТ – РЕЛІЗ. Пройшла зустріч на тему: Вишивка як виразник національної приналежності. Вишитий одяг української інтелігенції на зламі ХІХ-ХХст. і до сьогодні.

25 вересня 2016 р. Українська Жіноча Варта та Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Централізована бібліотечна система Голосіївського району м. Києва   провели зустріч на тему: Вишивка як виразник національної приналежності. Вишитий одяг української інтелігенції на зламі ХІХ-ХХст. і до сьогодні. Сучасний одяг ZETA atelier
Майстринею та експертом з вишивки Тетяною Серебренніковою під час зустрічі було проведено :

  • оглядова екскурсія музеєм (експозиція, присвячена І.Франку і/або Лесі Українці);
  • показ колекції сучасного одягу з ручною вишивкою від ZETA atelier;
  • лекція про вишитий одяг української інтелігенції (Драгоманови, Косачі, Франко, Рильський, ін.);
  • демонстраційний майстер-клас з вишивки від майстринь ZETA atelier.

 
Зустріч була насичена позитивними емоціями,  та наповнена цікавою інформацію про українську вишивку та присутність вишивки в житті українців. Завдяки лекції та демонстрації майстр-класу  з вишивки від майстринь ZETA atelier, багато хто з учасниць хочуть продовжити такі зустрічі.
ГО «Українська Жіноча Варта» планує надалі проводити такі зустрічі, які зможуть допомогти сучасним українкам якнайбільш дізнатися історію та вплив вишивки на їх життя, долю та успіх.