ПОСТ-РЕЛІЗ. ПРОВЕДЕНО ДРУГИЙ ЧОТИРИДЕННИЙ ВІСЬКОВИЙ ВИШКІЛ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ

«Українська Жіноча Варта» провела другий чотириденний військовий вишкіл для жінок та дівчат. Вишкіл проходив на базі Великополовецького полігону. Інтенсивні заняття з стрільби, самооборони, тактичній медицини проходили в умовах, максимально наближених до реальної військової служби. Також досвідчені інструктори провели заняття з поводження з інженерними боєзапасами, психологічної підготовки бійця-спецназівця. Стрілецька підготовка складалась з динамічного відпрацювання стрільби з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Багато уваги за чотири дні вишколу було приділено фізичній підготовці учасниць.
За період вишколу від УЖВ багато з жінок та дівчат змогли визначитись для себе щодо подальшого вибору служби в армії, отримали необхідні навички, які допоможуть їм у волонтерських справах, підвищили свою обізнаність у поводженні із зброєю та першої домедичної допомоги.
Дехто з учасниць вже планує найближчими місяцями вступити до лав ЗСУ чи добровольчих батальйонів, для того, щоб стати на захист України на східному фронті.
Практично всі учасниці другого вишколу виявили бажання продовжити поглиблене навчання на спеціалізованих вишколах від «Української Жіночої Варти»