Подивіться – А цар-то несправжній!

#RussiaDisintegration #РозвалРосії
Наразі все частіше у ЗМІ піднімається питання: А чи живий ще путін? 

За даними різних розвідок кремлівський диктатор давно мертвий, а його роль грають різні двійники. Бункерний дід майже одночасно з’являється у різних місцях, його зовнішність, манери, хода і навіть зріст змінюються весь час. Уважні спостерігачі помічають, що всі “путіни” мають різні візерунки вуха, обриси обличчя, лінію росту волосся, зморшки на лобі, форму брів, а також тональність голосу.

На одних відео путін ледь іде, майже не рухає однією рукою і виглядає дуже втомленим, якщо не хворим. А на інших – жваво стрибає з трапу літака і буквально біжить червоною доріжкою. Сьогодні він читає промови на великій відстані від аудиторії, кашляє і затинається, а завтра вітається за руку і ледь не обіймається з простим народом на сцені Лужників. Іноді він говорить дивні речі. Наприклад, згадує, що служив у морській піхоті (справжній очільник рф ніколи там не служив) або видає цікаві терміни на кшталт “раскассировать”, “пощелкаем”, які раніше ніколи не вживав та відпускає недоречні жарти.

У мережі існує навіть таблиця двійників кривавого диктатора, кожен з яких має своє прізвисько: Оригінал, Удмурт, Говорун, Бенкетний тощо. А усіх їх разом називають “колективним путіним”. Один відвідує бенкети, другий – виступає на офіційних зустрічах, третій – відкриває виставки і їздить країною з робочими візитами. Двійники зникають і з’являються, але вони завжди є в арсеналі ввп і завжди напоготові. Навіщо кремлівському диктатору всі ці маски? Через страх здатися слабким. А ще ввп панічно боїться смерті.

Є інформація, що очільник рф хворіє різними формами раку та іншими серйозними хворобами. І постійно потребує заміни у політичному просторі. Якщо справжній ввп ще живий, то він переважно переховується і намагається ізолюватися від людей. А про яку єдність держави можна казати, якщо її президент навіть не виходить до своїх громадян. Цар-то несправжній… чи його вже й немає, того царя. І це ще один великий цвях у домовину “великої та могутньої”. Спостерігаємо та чекаємо. Вже скоро, любі українці, вже дуже скоро!


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard