Під Харковом готують до війни мобілізованих воїнів

У Харківській області готують поповнення зведеного підрозділу 92-ї окремої механізованої бригади. Практичне навчання військовослужбовців, призваних у рамках проведення третьої і четвертої хвилі мобілізації, проводиться на базі загальновійськового полігону та в покинутих будівлях.
«На даному етапі підготовки воїнів з ними активно відпрацьовуються колективні дії на відкритій місцевості і в місті. Зазначу, що в цьому розділі служать в основному добровольці, яких не лякає можливість виконання завдань у зоні АТО. При цьому, понад 60% бійців побували на Донбасі. Тому нашим новобранцям є на кого рівнятися і в кого переймати досвід », – пояснив т.в.о. заступника командира 92-ї окремої механізованої бригади по роботі з особовим складом майор Артур Батістов
Для проведення окремих занять з відпрацювання дій у ході вуличного бою активно залучаються інструктори Харківського пейнтбольного комплексу «Extremal».
За словами цивільних викладачів, з військовослужбовцями вони відпрацьовують завдання по зачистці будинків, звільнення заручників, відбиття нападу на блокпост, а також дій у складі розвідувальної групи, евакуації пораненого з поля бою та інші спеціальні дії. Таким чином, захисники Вітчизни краще засвоять навчальний матеріал і за короткий час підготуються до дій за призначенням.
За словами командування 92-ї окремої механізованої бригади, велику допомогу з матеріально-технічним забезпеченням особового складу, що направляється на Донбас, надають волонтерські організації.
 
Оригінал статті .