Ордер на арешт путіна від Гааги: сісти за грати допомагають українські діти

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

От і прилетів перший чорний лебідь, якого так усі чекали…

17 березня 2023 року міжнародний кримінальний суд (МКС) Гааги прийняв історичне рішення – видав ордер на арешт володимира путіна за злочинні дії по депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій. Це четвертий випадок в історії МКС, зокрема такі ордери свого часу отримувати президент Судану Омар аль-Башир, президент Лівії Муаммар Каддафі та екс-президент Кот-д’Івуару Лоране Гбагбо.

У кремлівського диктатора і до цього вже не було політичного іміджу, а тепер він став персоною, якої варто уникати. Адже будь-який світовий політик, що зустрічатиметься з ввп і потисне йому руку, матиме незворотні репутаційні втрати. Та й кому захочеться бруднитися й вступати у зв’язки з терористом і злочинцем, провину якого визнали 123 країни світу, які підписали так званий Римський статут. Є велика ймовірність того, що найближчим часом аналогічні рішення будуть видані МКС і стосовно інших категорій військових злочинів. Так, це потребує більше часу, але має відбутися, адже в Україні вже відкрито офіс прокурора МКС, що свідчить про розвиток активного співробітництва між сторонами у відновленні справедливості.

США, хоч і не приєднались до Римського статуту, але підтримали рішення гаазького суду. Джозеф Байден особисто підкреслив, що погоджується з виданням ордеру на арешт путіна і заявив, що очільник рф є міжнародним військовим злочинцем, якого потрібно якнайшвидше затримати.

Цим ордером Захід назавжди закрив питання про можливі переговори з ввп. Він не може поїхати до жодної цивілізованої країни, адже буде затриманий і відправлений за грати. Перейдено межу, з-за якої вже не буде повернення. Це був шок для кремлівських еліт і самого кривавого диктатора. Тепер усім зрозуміло, що помилування не буде. Одним рішенням міжнародного суду очільник рф став токсичним не лише для всього світу, але й для власного оточення. Тому його ліквідація є питанням часу і може відбутися будь-якого дня.

Чекаємо наступних лебедів, підтримки зброєю від наших західних партнерів і нашої Перемоги! А занепад і розпад рф, хто б що не казав, вже відбувається, і зупинити цей процес неможливо.

Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard