Після обіду 9 серпня пролунали вибухи на військовому аеродромі у Новофедорівці в Сакському районі окупованого Росією Криму

Новини Української Жіночої Варти 9.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Після обіду 9 серпня пролунали вибухи на військовому аеродромі у Новофедорівці в Сакському районі окупованого Росією Криму. З цього аеродрому зазвичай злітають літаки, які атакують ракетами південь України.

«Все тільки починається», — так в Офісі президента прокоментували вибухи на військовому аеродромі в Криму. «Демілітаризація рф — невід’ємна частина забезпечення глобальної безпеки» — каже радник голови ОП Подоляк.

✅   ЗСУ знешкодили російські розвідувальні групи в районах Великої Новосілки та Времівки на Донеччині — зведення Генштабу.

✅   Збройні сили отримали партію нових турецьких бронетранспортерів Kirpi — в майбутньому очікується поставка ще 150 одиниць.

✅   США виділили Україні $1 млрд військової допомоги. Новий пакет включає зокрема додаткові боєприпаси для РСЗВ HIMARS, боєприпаси для ЗРК NASAMS 1000 Javelin і сотні протитанкових систем AT4.

✅   За даними британської розвідки, Росія не змогла створити боєздатну бойову піхоту в достатній кількості, щоб забезпечити більш суттєве просування на Донеччині.

✅   “Час припиняти туризм із Росії” — прем’єрка Естонії Кая Каллас закликала зупинити видачу туристичних віз росіянам на поїздки до ЄС.

✅   Росія втратила близько 70-80 тисяч військових убитими й пораненими в ході війни проти України — Пентагон.

✅    порту «Чорноморськ» вийшли два судна з українським зерном. Понад 5 тисяч тонн продовольства доставлять до Туреччини. Ще майже 65 тисяч тонн кукурудзи доправлять до Південної Кореї, повідомляє Міністерство інфраструктури.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard