Новини Української Жіночої Варти 5.06.2022 Українські щоденні перемоги.

Українські бійці за добу знищили близько 100 ворогів, 5 танків і 13 ББМ. Всього 31 150 особового складу.

✅  На Донецькому і Луганському напрямках українські військові у суботу знищили 47 одиниць ворожої техніки, включно з гелікоптером К-52.

✅  Збройні сили України провели контратаки у Сєвєродонецьку та зуміли зупинити просування російських сил — розвідка Британії.

✅  Міністр оборони Олексій Резніков поділився оптимістичними прогнозами, що активні бойові дії між Збройними силами України та російськими окупаційними війська припиняться до кінця 2022 року.

✅  Самохідні гаубиці М109А3, надані у рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже використовуються на передовій — головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

✅  Євросоюз розпочав роботу над сьомим пакетом санкцій проти Росії, повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Яблонський. За його словами, серед нових обмежень можуть бути відключення всіх російських банків від SWIFT та обмеження щодо газу, який РФ все ще може продати.

✅  У Брюсселі відбудеться третя зустріч міністрів оборони низки країн щодо військової допомоги Україні, повідомив очільник Пентагону Остін.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard