Українські військові звільнили селище Високопілля, що в Херсонській області

Новини Української Жіночої Варти 4.09.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Українські військові звільнили селище Високопілля, що в Херсонській області — підтвердив заступник Офісу президента Кирило Тимошенко.

✅  Зеленський у неділю провів третє за тиждень засідання ставки верховного головнокомандувача. «Подробиць не розповідатиму, але українські прапори повертаються туди, де мають бути по праву. А окупантам на нашій землі не місце», – заявив президент.

✅   Протиповітряна оборона України досягла рівня ефективності, коли збивається від 50 до 70% російських ракет — начальник Київської міської військової адміністрації генерал-майор Микола Жирнов.

✅  ЗСУ вранці збили ракету Х-59 над Миколаївщиною. Також сили протиповітряної оборони збили крилату ракету в районі Кривого Рогу.

✅  Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що українські військові обмеженими атаками в Запорізькій області перешкоджають розгортанню російських військ.

✅  З українських портів вийшов найбільший караван з початку дії «зернової угоди». 13 суден вийшли з портів — «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». Загалом вони мають доставити 282,5 тисячі тонн української агропродукції до 8 країн світу.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard