На кошти, зібрані через платформу UNITED24, вперше придбали гелікоптер МІ-2АМ-1 — він коштує 23,4 млн грн. Гелікоптер призначений переважно для евакуації важкопоранених з поля бою

Новини Української Жіночої Варти 4.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Українські військові звільнили ще два села на сході України: Мазанівку та Дмитрівку, повідомили у Генштабі ЗСУ.

✅   Українські захисники знищили два ворожих склади боєприпасів на Херсонщині — про це повідомив глава комітету з питань нацбезпеки та оборони Завітневич.

  Збройні сили України відбили атаки військ РФ на Харківському напрямку та на Донбасі, йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

✅   ЄС ухвалив новий антикризовий захід на 16 млн євро для підтримки доступу до освіти та допомоги жертвам сексуального насильства в Україні.

✅   На кошти, зібрані через платформу UNITED24, вперше придбали гелікоптер МІ-2АМ-1 — він коштує 23,4 млн грн. Гелікоптер призначений переважно для евакуації важкопоранених з поля бою.

  Суд Львова продовжив арешт нардепа Медведчука без права внесення застави до 19 вересня. Його підозрюють у скоєнні кількох злочинів: посяганні на територіальну цілісність України, державній зраді, сприянні тероризму, розкраданні природних ресурсів та передачі таємної інформації російським спецслужбам.

✅   Twitter заблокував акаунти пропагандистів РИА «Новости» в ЄС і Британії — соцмережа надсилає повідомлення «доступ до облікового запису закрито».

✅    У Єврокомісії наполягають, що українки, які отримали в одній з країн ЄС тимчасовий захист, мають право їздити додому в Україну і після того повертатися — як на короткий час, так і надовго, але з різними правилами.

    Близько 30% закладів освіти всіх рівнів уже забезпечені укриттями, підготовка до навчального процесу триває. Найкращі показники в Одеській, Тернопільській, Львівській, Хмельницькій областях, а також у Києві — повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard