Новини Української Жіночої Варти 4.06.2022 Українські щоденні перемоги.

Росія продовжує нести втрати у загарбницькій війні в Україні — за 101 день протистояння захисники знищили 31 050 окупантів, 1376 танків та 122 крилатих ракети.

✅  У п’ятницю українські військові знищили понад 20 одиниць бойової броньованої техніки ворога, авіаційну ракету, три безпілотні літальні апарати окупантів, а також укріплені позиції та живу силу противника.

✅  Протиповітряна оборона України у п’ятницю збила  крилату ракету над морем на Одещині та ще 3 крилатих ракети – над Миколаївщиною.

✅  На Донецькому і Луганському напрямках українські військові у п’ятницю відбили 9 атак ворога та знищили 17 одиниць техніки, включно з крилатою ракетою.

✅  На південних рубежах захисту українські військові знищили склад боєприпасів, 19 загарбників, гаубицю і самохідні гармати ворога.

✅  Ворог на Слов’янському напрямку вів наступ і штурмові дії, але зазнав втрат, на Бахмутському зазнав вогневого ураження від українських підрозділів і відійшов — Генштаб.

✅  Збройні сили України посунули російські окупаційні війська із Сєвєродонецька на 20% — очільник Луганської ОВА.

✅   4 червня воїни повітряного командування «Південь» збили  ворожий розвідувально-ударний безпілотник «Форпост».

✅  Щоб допомогти українським біженцям і транспортним компаніям, Єврокомісія планує спеціальні правила для загальноєвропейського визнання українських водійських прав.

✅  Словаччина відклала постачання гаубиць власній армії, щоб передати їх Україні. Дата поставки останніх восьми замовлених гаубиць Zuzana 2 до Збройних сил Словацької Республіки поки невідома, пріоритет надаватиметься  будь-яким подальшим замовленням з України — речниця Міноборони країни.

✅  Генерал-командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдуін закликав американських та інших західних чиновників розглянути можливість якомога скоріше передати Україні винищувачі.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard