Новини Української Жіночої Варти 31.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Новини Української Жіночої Варти 31.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila Rosik

 На південних рубежах захисту українські військові знищили живу силу ворога, російські склади і техніку. Українська авіація нанесла 6 результативних ударів по ворогу. Тричі атакували парами штурмовиків опорні пункти і скупчення ворожої сили й техніки в Бериславському районі, тричі гелікоптерними парами – по опорних пунктах в Херсонському і Миколаївському районах.

✅   На Слов’янському і Бахмутському напрямках росіяни вели штурмові дії, проте зазнали втрат і відійшли — зведення Генштабу.

    Українські літаки штурмової авіації завдали два удари по опорних пунктах окупантів у районах Білогірки та Сухого Ставку на Херсонщині  — ворожі втрати дорозвідуються.

 ✅    Призначений Росією «губернатор» окупованого Севастополя повідомив, що безпілотник атакував штаб російського флоту, через що в місті скасували святкові заходи до дня ВМФ окупантів.

✅   Окупанти з кінцями відвели особовий склад з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка що в Запорізькій області після ударів ЗСУ в ніч на 29 липня, виставляючи це як ротацію — ГУР.

 ✅   Ліван заарештував сирійське судно завантажене борошном. У країні з’ясовують, чи викрадене воно з України військовими РФ. Українське посольство в Бейруті повідомило, що судно завантажили у Феодосії, а сам вантаж походить з окупованих Росією територій Запоріжжя та Херсонщини. 

  Перші 16 кораблів з українським зерном можуть вирушити з Одеського порту 1 серпня — караван суден прямуватиме до Африки. Кораблі будуть відстежуватися за допомогою безпілотників та супутників. За оцінками, відкриття портів щомісяця приноситиме Україні приблизно мільярд доларів.

  У Кривому Розі оголосили про винагороду від 10 до 50 тисяч грн за інформацію про колаборантів та коригувальників вогню — повідомив голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

    Винищувачі Німеччини, Угорщини та Італії з 1 серпня будуть патрулювати небо над Балтійським регіоном — це робитимуть у межах місії НАТО з контролю за повітряним простором.

  «Український народ — це лев, а ви маєте бути його голосом. Голосом проти тиранії, добра проти зла, світла проти темряви» — Зеленського відзначили премією Міжнародного товариства Вінстона Черчилля за лідерство.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard